Vyno ir desertų derinių čempionatas 2014

2014 m. lapkričio 20 d.

Saldu
Lapkritis ritasi jau į antrąją pusę… Rodos, pats tamsiausias metų laikas turėtų būti, tačiau judėjimo mano dienose netrūksta. “Kaip visada”, -sakysite, o man beliks pritariamai linksėti galva 😉 Žinote, kai ateina naujas mėnuo, pagalvoju, kad praėjęs mėnuo buvo intensyvus, bet po to pasirodo, kad einamasis ne ką mažiau intensyvus. Šis LAPKRITIS kaip tik toks. Kažkada žadėjau praskleisti paslapties šydą ir pasakyti, kokius 2 nemažus dalykus esu suplanavusi. Apie pirmąjį nespėjau čia paskelbti, bet visi, kurie lankosi FB, tikrai žinojo 😉 Įgyvendinau metus brandintą idėją ir, nors negrojau pirmuoju smuiku, labai džiaugiuosi, kad komanda “WINE STOREY, sudaryta iš Dviejų Mėnulių ir kulinarės studijos Baker Street narių, sugebėjo pasiekti finišą ir sudalyvavo Vyno ir desertų derinių čempionate 2014.
WINE STOREY komanda, nuotrauka organizatorių

Man tai buvo vienas didžiausių įvykių šiais metais. Be abejo, buvo daug jaudulio, abejonių, tačiau tuo pačiu tikėjome, kad turime, ką parodyti, ir nesame prastesni už profesionalus. Kita vertus, gerai pažymėjo organizatoriai – Someljė mokyklos asociacija – nesame jau tokie mėgėjai, kaip dėjomės. Komandoje darbavosi Lietuvos someljė asociacijos narys-korespondentas Julijus Glebovas, o pasakišką desertą, kurio išvaizda tikrai sužavėjo ne vieną komisijos narį (pati tai girdėjau tiekdama desertus), kūrė puikios konditerės Valerija Perova ir Jurgita Ostrovskienė iš Baker Street. Taigi, pristatau ir jums mūsų derinį – desertas “Blueberry” ir Bodega Cheste Agraria La Cartuja Viacoeli Mistela Moscatel Valencia DO.

WINE STOREY komandos derinys, nuotrauka organizatorių

Didžiausią mįslę turėjo užminti deserto pavadinimas, mat jame mėlynių nė kvapo, o tik šokoladas, mandarinas, karamelė ir lazdyno riešutai. Tad kodėl “Blueberry”? Neįtikėtina, bet mūsų parinktas vynas sugebėjo taip susijungti su desertu, kad poskonyje buvo juntamos mėlynės. O vynas – kvapnus ir ….mmm… tikrai neturėsite gėdos tokį tiekdami desertų stalui 😉

Derinio pristatymas komisijai, nuotrauka organizatorių

Ir nors laurų konkurse nenuskynėme, tai buvo puiki patirtis ir postūmis nenuleisti rankų. Noriu tikėti, kad kitais metais dalyvavimo neaplenksiu ir galbūt sudalyvausiu jame jau kitaip 🙂 Ir… tik dar kartą sau patvirtinau – svarbu norėti, tikėti ir to siekti.

Dabar lieku jums “skolinga” dar vienos savo šiųmetės svajonės atskleidimą. Bet neskubinkim įvykių ir dar šiek tiek luktelėkime. Kai tik žvirblis bus rankoje, jūs pirmieji būsite informuoti 😉

Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.